Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7725)
ROSZKOWSKA Joanna (ur. 1986)
Lachanofobia
ceramika, wym.: 35 x 37 x 32, sygn.: monogram wiązany

2 800 zł

25-03-2019
Nowość
Sopocki Dom Aukcyjny
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
Tytuł: Moskwa , 2018
TYTUŁ: Moskwa, TECHNIKA: grafika cyfrowa, wydruk pigmentowy, WYMIARY DRUKU: szer. 100 / wys. 70 cm, WYMIARY PRACY W PASSEPARTOUT: szer. 110,5 / wys. 80,5 cm, OPRAWA: za szkłem w drewnianej prostej ramie w kolorze złotym, SYGNATURA: z przodu i na odwrocie.

550 zł

24-03-2019
Nowość
Galeria Sztuki Współczesnej M&M
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Obraz może zawier
24-03-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
"Conversation Controlee" , 2019
olej-akryl / płótno
24 x 34 cm
sygn. l.d.r. | Olbiński
Obiekt został sprzedany

23 000 zł

23-03-2019
UNiCQUEArt
ROSZKOWSKA Joanna (ur. 1986)
Blooming carbon
ceramika, wym.: 24 x 38 x 27, sygn. po lewej stronie: monogram wiązany

1 900 zł

23-03-2019
Nowość
Sopocki Dom Aukcyjny
OSTOJA-LNISKI Jakub (ur. 1988, Starogard Gdański)
She , 2018
drewno, wym.: 70 x 42 x 25 cm, 2018,
sygn.: z tyłu: monogram wiązany JOL 2018

4 000 zł

23-03-2019
Nowość
Sopocki Dom Aukcyjny
SMOSNA Marcin (ur. 1990, Jelenia Góra)
Zwątpienie , 2017
gips akrylowy, stal, wym.: 76 x 66 x 44 cm, sygn.: M.SMOSNA 2017

5 000 zł

23-03-2019
Nowość
Sopocki Dom Aukcyjny
KOPERA Tomasz Alen (ur. 1976, Kożuchów)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
23-03-2019
Nowość
PODRAZIK Władysław (ur. 1953)
Epifania , 2011
olej/płótno, wym.: 120 x 65 cm, sygn. i opisany na odwrocie: "WŁADYSŁAW PODRAZIK 2011 / EPIFANIA / OLEJ - 120 x 65"

16 500 zł

22-03-2019
Nowość
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
/859
liczba obiektów: 7725