Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7719)
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
14-09-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
STOKFISZ-DELARUE Jan
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
13-09-2019
Nowość
BĄK Karol (ur. 1961)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
13-09-2019
Nowość
TEKIELI Urszula (ur. 1979)
"Ribes spicatum" 2019, olej na płótnie, 50x40cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
13-09-2019
Nowość
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Łamacz lodu , 2014
Obraz olejny na płótnie pt. "Łamacz lodu" z 20114 roku. Artysta  Zdzisław Majrowski-Meyro, sygnowany w prawym dolnym rogu, wymiary 70 cm x 50 cm, ID. 1395. Praca posiada

9 000 zł

13-09-2019
Nowość
Galeria Foksal 17
Bryły mego miasta , 2008
Obraz olejny na płótnie pt. "Bryły mego miasta" z 2018 roku. Artysta  Zdzisław Majrowski-Meyro, sygnowany w prawym dolnym rogu, wymiary 65 cm x 54 cm, ID. 1316

8 800 zł

13-09-2019
Nowość
Galeria Foksal 17
Kwiaty miniatura , 2018
Obraz olejny na płótnie pt. "Kwiaty miniatura" z 2018 roku. Artysta  Zdzisław Majrowski-Meyro, sygnowany w prawym dolnym rogu, wymiary 18 cm x 13 cm, ID. 3910
Obiekt został sprzedany

1 800 zł

13-09-2019
Galeria Foksal 17
Kolorowa mozaika , 2018
Obraz olejny na płótnie pt. "Kolorowa mozaika" z 2018 roku. Artysta  Zdzisław Majrowski-Meyro, sygnowany w prawym dolnym rogu, wymiary 18 cm x 13 cm, ID. 3909
Obiekt został sprzedany

1 800 zł

13-09-2019
Galeria Foksal 17
Mount Wycheproof , 2018
Obraz olejny na płótnie pt. "Mount Wycheproof" Artysta Zdzisław Majrowski-Meyro, sygnowany w prawym dolnym rogu, wymiary 18 cm x 13 cm, ID. 3908
Obiekt został sprzedany

1 800 zł

13-09-2019
Galeria Foksal 17
/858
liczba obiektów: 7719