Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6977)
Porcelana typu „famille rose”.
Chiny, Dynstia Qing.
XIX w.
Porcelana malowana.
Średnica: 34,5 cm.
Stan bardzo dobry.
Drobne przetarcia malatury, na krawędzi niewielkie wyszczerbienie widoczne na zdjęciach.
19-07-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
Dzbanek na herbatę, srebro, ok. 1850 r.
Niewielkich rozmiarów dzbanek na herbatę wykonany ze srebra.
Europa Zachodnia, Niemcy ?
Około 1850 r.
Próba 13 Łut
Monogram zlotnika I.W.
Stan bardzo dobry.
Waga: 277 g.
Wymiary: 11,3 x 20,5 cm.
19-07-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
Johann Joachim Kändler "Wiosna", Miśnia, XIX/XX w.
Figura porcelanowa z cyklu "Cztery Pory Roku", według projektu Johanna Joachima Kändlera

Ręcznie malowana, sygnowana znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni.

Wysokość: 15 cm

2 600 zł

19-07-2019
Nowość
ŻAROFFE Jan
Góral z fajką , 1940
Góral z fajką, rzeźba drewno lipowe barwione, sygnatura ołówkiem , mało czytelna, zdjęcia i pytania tel. 607 073 579
19-07-2019
Nowość
Antyki - Galeria - Dom Antyków
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Wrzosy przy drodze
Olej na płótnie, 70x100 cm, sygnowany lewy dolny:
Wiktor Korecki

Więcej kolekcjonerskich prac Wiktora Koreckiego na stronie:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
18-07-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
Karafka, Francja, lata 1920-1930
Szklana karafka w oprawie ze srebra; punca Minerwa.

Wysokość: 28 cm

950 zł

18-07-2019
Nowość
rzeźba , 1670
Chrystus Frasobliwy,drewno lipowe polichromowane i złocone,wys.35cm,Polska ,poł.XVII wieku
18-07-2019
Nowość
CONNAISSEUR
Kabaret do przypraw, Mainz, Niemcy, ok. 1850 r.
Potrójny kabaret do przypraw z musztardnicą; szkło barwione, srebro puncowane pr. 13.

Wymiary: 12x16x7 cm

1 500 zł

18-07-2019
Nowość
PULM Peter (1882 - 1960)
„Holenderka szyjąca przy oknie”
Olej na płótnie, sygn. l. d. „P. Pulm”.
Wymiary w ramie: 62x52 cm (52x40 cm)

4 900 zł

17-07-2019
Nowość
/776
liczba obiektów: 6977