Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7080)
Bomboniera porcelanowa, Martin Roda
Bomboniera z białej porcelany zdobiona podszkliwnie kobaltowymi pasami oraz złoceniami, Porzellanfabrik Martinroda Friedrich Eger & Co., Turyngia, początek XX w.; sygnatura z koroną PM i numer wyciskany w masie.
22-11-2019
Nowość
Silesia Art Antyki
Lustro, Polska, XX w.
Lustro fazowane w bogato dekorowanej ramie z ozdobną ażurową nóżką (niewidoczna na zdjęciu); plater.

Wymiary: 31x27 cm

850 zł

22-11-2019
Nowość
Figura porcelanowa ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana znakiem miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.

Wysokość: 15 cm

4 900 zł

22-11-2019
Nowość
„Całujące się Amorki”
Autor nieznany.
Nie ma sygnatury.
Pochodzenie obrazu jest polskie, Kraków.
Czas powstania koniec XIX początek XX w.
Wymiary: 43,5 x 31 cm.
Bardzo dobrej klasy malarstwo dekoracyjne.

2 500 zł

21-11-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
„Amorki grające serenady”
Autor nieznany.
Nie ma sygnatury.
Paleta lekko wygięta, w niewielkim stopniu wybrzuszona.
Wymiary: 48 x 33 cm. !

3 500 zł

21-11-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
Solniczka srebrna Petersburg XIX w.
srebro pr. 84 , waga 70 g. wym. 5x10,5x7,5cm. Cechowana na dnie: znak probierczy D.T. Twierskoj Dimitrij Ilicz działający w latach (1832-50) | punca miejska Petersburga skrzyżowane kotwice i berło/ Д T/ 18??

800 zł

21-11-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
secesja, stop verit, szkło,; wym., 34,5x cm. cechowany orzeł dwugłowy / VERIT / N.B.W., nr modelu Warszawa, Towarzystwo Akcyjne Fabryk Metalowych Norblin, Bracia Buch i T. Werner, ok 1900 r.

700 zł

21-11-2019
Nowość
SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
„Św. Barbara”, drzeworyt, 1929 r.
„Św. Barbara”
autor: Kazimierz Sichulski (1879 Lwów – 1942 Lwów)
Technika: drzeworyt na papierze.
Wymiary w świetle passe partout: 41,3 x 28 cm.
Sygnowany i datowany na płycie u dołu: ’19 K.SICHVLSKI 29′
U góry i na dole przycięty do pola odbitki.

1 500 zł

21-11-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
„Włochy – Pallanza nad Lagio Maggiore”, 1938 r.
„Włochy – Pallanza nad Lagio Maggiore”
1938 r.
Passe partout współczesne, ramka z lat 30-tych.
Akwarela na papierze.
Sygnowana i datowana przy dolnej krawędzi.
Wymiary w świetle passe partout: 14 x 18 cm, całość z oprawą: 26,5 x 36,5 cm.

1 900 zł

21-11-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
/787
liczba obiektów: 7080