Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6839)
Chłopiec, pocz. XX w.
Figura z brązu na podstawie z marmuru.

Wymiary: 17x5 cm

690 zł

25-03-2019
Nowość
SEKRETERA, BIEDERMEIER, WIEDEŃ, ok. 1825 r.

fornir - orzech i brzoza

konstrukcja - sosna

wys. 165 cm, szer. 110 cm, gł. 51 cm
Stan po renowacji

15 500 zł

24-03-2019
Nowość
Antyki - Gniezno. Jerzy Kaźmierczak
WEIMANN Paul (1867 Wrocław - 1945 Jelenia Góra ?)
ZIMOWY PEJZAŻ ZE STRUMIENIEM
ol/pł 60 x 80 cm, sygn p/d

9 000 zł

23-03-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
NORMAN Knut Bernhard (1896 - 1977)
Widok z Wenecji
"Widok z Wenecji" olej/ tektura 49 x 61 cm,sygn p/d

1 900 zł

22-03-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Popielnica ze słoniami, Wiedeń, ok. 1900 r.
Dekoracyjna popielnica marmurowa z figurami kroczących słoni.
Marmur, brąz polichromowany na czarno, kły z kości.
Wiedeń.
Lata 1900 – 1920
Niesygnowany.
Stan bardzo dobry.
Wymiary: średnica 25 cm, wysokość 14,5 cm.

3 300 zł

22-03-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
Guanyin, Chiny, XIX w.
Figura wyrzeźbiona w kości słoniowej, rytowana, barwiona.

Wysokość: 22 cm

4 600 zł

22-03-2019
Nowość
NAD ALPEJSKIM JEZIOREM
malowany techniką olejną na mahoniowej, fazowanej desce o wym.16 x 32 cm. Sygn l.d "A. Świeszewski. Na odwrocie stempel "ADRIAN BRUGGER/MUNCHEN/THEATERSTRASSE No 1" oraz zachowana szczątkowo naklejka.

29 000 zł

22-03-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
BIEGAS Bolesław (Koziczyn 1877 - Paryż 1954)
Projekt - zestaw dwóch prac
ołówek/papier, wym.: 11 x 10 cm w św. p-p., sygn. na obydwu pracach: "Biegas"

2 400 zł

22-03-2019
Nowość
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
MACGURRIN Buckley (1896 Kalamazoo, Michigan, USA - 1971 Los Angeles, USA)
Pejzaż miejski
olej/płótno naklejone na tekturę, wym.: 40,5 x 32,8 cm, sygn. p. d.: "BUCKLEY MACGURRIN"

2 400 zł

22-03-2019
Nowość
/760
liczba obiektów: 6839