Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7053)
NAPARSTEK złoto 10 CT
naparstek złoto 10 ct, masa 2,9 g, XIX/XX w

380 zł

14-09-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
NAPARSTEK złoto 14 CT
naparstek złoto 14 ct, masa 3,8 g, z grawerowanym monogramem "MWC" XIX/XX w

450 zł

14-09-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
ZESTAW PODRÓŻNY DO PISANIA
zestaw do pisania w etui, kałamarz, pióro,ołówek, nóż do listów i wymienna stalówka. srebro 800, szkło ołowiowe. 2 poł. XIX w.

1 300 zł

14-09-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
PIÓRO
pióro w etui. Trzonek z masy perłowej, oprawa "MABID TODD & Co. no 1" złocona, stalówka złoto 14 ct. 2 poł. XIX w.

620 zł

14-09-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
album wydany przez wyd. Verlag von Mar Leipelt w Cieplicach z 20 wklejonymi fotografiami z widokami Karkonoszy, ciekawych obiektów i miejscowości z tego rejonu. k. XIX w, wym 38,5 x 33 cm, wym fotografii 20,5 x 27 cm.

900 zł

14-09-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Lampka oliwna
lampka oliwna, metal srebrzony Derby Silver Co. Anglia 4 ćw. XIX w.

300 zł

13-09-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Wizytownik, Niemcy, ok. 1909 r.
Wizytownik z onyxu z dekoracją staroegipską, kaboszony z kamieni naturalnych, perły, mosiądz.

Nagroda w regatach, Monachium, 1909 r.

Wysokość: 23 cm

Średnica: 33 cm

2 900 zł

13-09-2019
Nowość
ACCESSORIA STATUT I KONSTYTUCYE Z CZARADZKIEGO... , 1758
wydanie w drukarni J.Filipowiczawe Lwowie,1758 r, oprawa skóra( z epoki) wym. 17 x 11 cm., frontyspis z grafiką (miedzioryt) autorstwa I.Filipowicza, sygn. oraz w tekście drzeworyty -winietki inicjały i finaliki

2 000 zł

13-09-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Wazon szklany, Moser Karlsbad

1 300 zł

13-09-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
/784
liczba obiektów: 7053