Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (248)
JACQUES MADYOL (1871 - 1950), PORT
olej na tekturze, 50 x 40 cm (64 x 52 cm z ramą), sygnowany l.d: ‘ JACQUES MADYOL’. JACQUES MADYOL - malarz belgijskiego pochodzenia. W latach 1893–1897 studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Brukseli. Malował głównie sceny rodzajowe i portrety.
16-10-2019
Nowość
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
HULEWICZ Jerzy (1886-1941)
ŚWIT, 1916 R.
akwarela, gwasz na papierze, 68 x 51 cm, sygnowany i datowany l.d: ‘Hulewicz 1916’, na odwrocie nalepka M. NOWICKI & GRUNASTEL ZAKŁAD ARTYSTYCZNY SKŁAD OBRAZÓW.
16-10-2019
Nowość
GRABARZ Antoni (1904-1965)
(...) Z BAJKI., 1931 r.
olej na płótnie, 100 x 83 cm (120 x 102 cm w oprawie), sygnowany i datowany p.d: ‘1931 | ANTONI GRABARZ’, na blejtramie fragment nalepki wystawowej.
16-10-2019
Nowość
SREBRNA PATERA, Ukraina, 2 poł. XIX w.
patera wsparta na kolistych nóżkach, pokryta grawerowaną dekoracją. Srebro próba 84. Wymiary: 4,5 x 32,5 x 20,5 cm, waga: 475 g. Na spodzie monogram N.C.
16-10-2019
Nowość
Srebro próby 84, kute, sztancowane, grawerowane. Znakowana cechą imienną i warsztatową firmy złotniczej, a także znakiem probierza O.C., któremu towarzyszą znak próby srebra oraz godło probierni warszawskiej. Wymiary: 16 x 15 x 12 cm, waga: 475 g.
16-10-2019
Nowość
Srebro pr. 84, wymiary 33,5 x 12 x 12, waga 670 g. Na podstawie monogram NP. Kanelowany trzon umieszczony na okrągłej podstawie wspartej na trzech nóżkach w formie gałązek winogron, repusowane dekoracje floralne.
16-10-2019
Nowość
Srebro próby 84. Wymiary solniczki: 2,7 x 5,5 x 5,5 cm, długość łyżeczki: 9,3 cm, łączna waga: 115 g. Znakowane cechą złotnika, imienną oraz warsztatową – głową jelenia, a także znakiem z godłem probierni warszawskiej.
16-10-2019
Nowość
MOTELSKI Robert ur. 1977 r. (Warszawa)
pomost 19stycznia1412, 40x53cm , 2019
16-10-2019
Nowość
Galeria MILANO
gwiazdy 0205010719, 53x40cm , 2019
16-10-2019
Nowość
Galeria MILANO
/28
liczba obiektów: 248