Galeria Sztuki PERSONALART
Witkacego 2
95-100 Zgierz
519 499 630
galeria@personalart.pl
poniedziałek - piątek: 9.00-17.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (82)
SŁABOŃ-URBANIAK Alicja (ur. 1962)
Szelest łabędzi , 2018
Olej/akryl na płótnie; Obraz jest oprawiony.

Więcej informacji na stronie Galerii: www.personalart.pl
tel: 519 499 630
27-09-2018
Parada bialych koników , 2018
olej/akryl na płótnie, oprawiony

tel: 519 499 630
15-09-2018
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Nirwana - Landrynka
Obraz olejny na płótnie, format: 81 cm x 65 cm, 2011 r. Obraz jest oprawiony.

Tel: 519 499 630
09-04-2018
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Gorąca Wiosna , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 116 cm x 81 cm, 2018 r. sygn.p.d.: Beata Murawska

14-07-2018
MILIŃSKI Dariusz (ur.1957, Cieplice)
Ballada o wymuszeniu owocowania leniwego... , 2018
Olej na płótnie, format: 50 cm x 50 cm, 2018 r.

Tel: 519 499 630
09-04-2018
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Wrzosowe tulipany , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 30 cm x 30 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
10-11-2018
Wrocław - Inkografia , 2018
Inkografia nr 2/20, autorska edycja limitowana, sygnowana ołówkiem przez autora p.d., oznaczenie numeru edycji l.d.
21-07-2018
Wrocław , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 55 cm x 46 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
27-09-2018
Sopot , 2018

tel: 519 499 630
13-08-2018
Poznań , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 46 cm x 55 cm, 2018 r. Obraz jest oprawiony. Zdjęcie obrazu w oprawie znajduje się poniżej zdjęcia głównego.

04-12-2018
Poznań , 2018

tel: 519 499 630
02-08-2018
Pomarańczowe tulipany , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 30 cm x 30 cm, 2018 r

14-07-2018
Münster , 2003
obraz malowany temperą na kartonie format: 55 cm x 46 cm z 2003 r.

tel: 519 499 630
20-12-2018
Manhattan - Inkografia , 2018
Inkografia/ Giclee nr 6/50, autorska edycja limitowana, sygnowana ołówkiem przez autora p.d., oznaczenie numeru edycji l.d.
tel: 519 499 630
31-10-2018
Manhattan , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 100 cm x 73 cm, 2018 r. Praca jest oprawiona, format w ramie 106 cm x 78 cm.

Tel: 519 499 630
27-06-2018
Kazimierz , 2016
Obraz olejny na płótnie, format: 55 cm x 46 cm, 2016 r. Do pracy dołączony jest Certyfikat Autorski.
tel: 519 499 630
11-01-2019
Gdańsk , 2017
Obraz olejny na płótnie, format: 55 cm x 46 cm, 2017 r. Obraz jest oprawiony. Zdjęcie obrazu w oprawie znajduje się poniżej zdjęcia głównego.
11-01-2019
Czerwone tulipany II , 2018

Tel: 519 499 630
21-05-2018
Czerwone tulipany , 2018

tel: 519 499 630
10-11-2018
Czerwone tulipany , 2018

14-07-2018
Chrystus w dole , 1979
sygn. p.d.: 79 | E.DWURNIK, wzdłuż dolnej krawędzi napis autorski: CHRYSTUS W DOLE Na odwrocie na płótnie napis autorski: E. DWURNIK | 1979 | NR: X (w ramce) 19.617 (w ramce) Do obrazu dołączony jest Certyfikat Autorski.
04-02-2019
14-tu Kontrabasistów
Obraz olejny na płótnie, format: 55 cm x 46 cm, 2017 r.

tel: 519 499 630
27-04-2018
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
Perseusz
brąz patynowany, wys. 37,5 cm (z postumentem 47,5 cm), sygn. u dołu po prawej stronie: MITORAJ, na odwrocie odcisk: D 865/1000 HC
tel: 519 499 630
04-02-2019
Le Grepol , 1978
Brąz patynowany, wys 30 cm, sygn. u dołu: Mitoraj, edycja autorska: E/A

Tel: 519 499 630
28-03-2018
Helios , 1988
brąz patynowany, podstawa z kamienia, wys. 40 cm (z podstawą) sygnowany u dołu: 'MITORAJ' opisany na odwrociu: 'B. 288/1000 H.C.'
tel: 519 499 630
20-03-2019
/4
liczba obiektów: 82