Galeria Po Prawej Stronie Wisły
Konopacka 15
03-428 Warszawa
22 618 08 37
info@poprawejstroniewisly.pl
wtorek - czwartek 14-17; piątek 14-18; sobota 11-15
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (62)
GERTCHEN Agata
Sphere praca otrzymała nagrodę za najlepszą... , 2015
Sygnatura na dole strony. Praca dostępna w galerii sztuki Po Prawej STronie Wisły

1 100 zł

20-02-2019
GERTCHEN Agata
Ryc. 8.3 z cyklu Anatomia przedmiotu... , 2014
Sygnatura w prawym, dolnym rogu. Praca oprawiona. W oprawie ma wymiar 30 x 25 cm.

700 zł

10-01-2019
GERTCHEN Agata
Ryc. 7.1 z cyklu Anatomia przedmiotu... , 2014
Praca wykonana w technice akwaforta z rysunkiem, na papierze, oprawiona w ramę bukową. Wymiar w oprawie 30 x 25 cm. Sygnatura w prawym, dolnym rogu.

600 zł

10-01-2019
GERTCHEN Agata
Ryc. 2.4 z cyklu Anatomia przedmiotu... , 2014
Sygnatura w prawym, dolnym rogu. Praca w oprawie bukowej ma 30 x 25 cm.

600 zł

10-01-2019
GERTCHEN Agata
Dolny Śląsk II praca dostępna w galerii sztuki... , 2016
Sygnatura na dole pracy

1 300 zł

20-02-2019
SUPIŃSKA Aleksandra
Sewilla Praca pochodzi z galerii sztuki Po... , 2015
Praca wykonana w technice sitodruku, na kartonie w nakładzie 3 sztuk. Praca oprawiona.

2 500 zł

11-01-2018
SUPIŃSKA Aleksandra
BIAŁYSTOK II Praca pochodzi z galerii sztuki... , 2017
Praca wykonana w technice sitodruku i ofsetu, na kartonie. Podpis na dole kartonu. Praca oprawiona.

1 500 zł

11-01-2018
SUPIŃSKA Aleksandra
BIAŁYSTOK I Praca pochodzi z galerii sztuki Po... , 2017
Praca wykonana w technice sitodruku i ofsetu, podpis i sygnatura na dole kartonu. Praca oprawiona.

1 500 zł

11-01-2018
KOPIJER Anna
"10" Praca pochodzi z Galerii Sztuki Po Prawej... , 2015
Technika akryl na płótnie, wymiary 80 x 100 cm, podpisany na odwrocie, na ramie.

4 000 zł

19-09-2017
TROJANOWSKA Anna (ur. 1978)
Schemat Randomizacji 03 praca dostępna w... , 2018
Litografia barwna, 7/10, sygnatura na dole pracy

2 400 zł

24-11-2018
TROJANOWSKA Anna (ur. 1978)
Schemat Randomizacji 02 praca dostępna w... , 2018
Litografia barwna, sygnatura na dole strony, nakład 9/10.

2 400 zł

30-11-2018
TROJANOWSKA Anna (ur. 1978)
Owoc Kamienia 09 Praca dostępna w galerii... , 2010
Litografia, matryca wykonana na kamieniu marmurowym, 9/10 sygnatura w prawym dolnym rogu.

2 400 zł

24-11-2018
TROJANOWSKA Anna (ur. 1978)
Owoc Kamienia 06 praca dostępna w galerii... , 2010
Litografia, matryca wykonana na kamieniu marmurowym, sygnatura na dole pracy

2 400 zł

24-11-2018
WOLSKA Anna (ur. 1971)
Przestrzenie Z Praca pochodzi z Galerii Sztuki... , 2016
Technika olej na płótnie, wymiary 100 x 120 cm, sygnatura na odwrocie obrazu.

6 900 zł

19-09-2017
WOLSKA Anna (ur. 1971)
Przestrzenie Praca pochodzi z Galerii Sztuki... , 2016

6 900 zł

19-09-2017
WOLSKA Anna (ur. 1971)
Technika olej na płótnie, wymiary 100 x 120 cm, sygnatura na odwrocie obrazu

6 900 zł

19-09-2017
WOLSKA Anna (ur. 1971)
Powidoki V Praca pochodzi z Galerii Sztuki Po... , 2016
Technika olej na płótnie, wymiary 100 x 110 cm, sygnatura na odwrocie obrazu

6 000 zł

19-09-2017
WOLSKA Anna (ur. 1971)
Powidoki III Praca pochodzi z Galerii Sztuki... , 2016
Technika olej na płótnie, wymiary 100 x 110 cm, sygnatura na odwrocie obrazu.

6 000 zł

19-09-2017
WOLSKA Anna (ur. 1971)
Powidoki II Praca pochodzi z Galerii Sztuki Po... , 2016

6 000 zł

19-09-2017
SUPRYN Arkadiusz Tomasz (ur. 1952, Warszawa)
Abstrakcja Koniki szachowe Praca pochodzi z... , 2017
Obraz w technice olej na płótnie, wymiary 40 x 30 cm, sygnatura na rewersie pracy, oprawiony w czerwone ramy.

1 500 zł

07-10-2017
Abstrakcja 3 Praca pochodzi z Galerii Sztuki... , 2017
Technika olej na płótnie, wymiary 30 x 40 cm, podpisany na odwrocie obrazu, obraz oprawiony w ramę drewnianą.

1 500 zł

19-09-2017
Abstrakcja 2 Praca pochodzi z Galerii Sztuki... , 2017

1 500 zł

19-09-2017
Abstrakcja 1 Praca pochodzi z Galerii Sztuki... , 2017

1 500 zł

19-09-2017
PLEŚNIAK Dariusz (ur. 1971, Częstochowa)
View 017 1/5 Praca pochodzi z Galerii Sztuki... , 2017
Sygnatura w prawym, dolnym rogu.

1 000 zł

24-11-2017
View 016 1/5 Praca pochodzi z Galerii Sztuki... , 2017

1 000 zł

24-11-2017
/3
liczba obiektów: 62