ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (722)
Kosz, porcelana biała, ażurowa; wys. 11,5 cm, śr. 23,5 cm; sygn. kobaltem podszkl. Berło i wycisk. Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur (KPM) ok.1830-1840

1 200 zł

20-03-2019
Nowość
Filiżanka porcelanowa Maja Rosenthal
porcelana, druk czerwony i złoty; wym: filiżanki. wys. 5,5 cm, śr. 9 cm; spodek śr. 15 cm; talerz śr. 20 cm; sygn. drukiem, zielenią chromu: pod koroną litery R. C. pomiędzy skrzyż. Kreskami/ KRONACH - BAVARIA/ MAJA oraz cyfry 6 i 1256 oraz 42.

200 zł

20-03-2019
Nowość
srebro sztancowane pr. 84, wys. 51 cm, (lichtarza 32 cm. ok 430g.), śr.32 cm., sygn. w prostokącie L. Majerowicz / O.C./1874 i 84 w owalu, cecha probierni warszawskiej orzeł dwugłowy Warszawa, złotnik L. Majerowicz, 1874, probierz O.C. Józef Sosnkowski

2 500 zł

20-03-2019
Nowość
Papierośnica srebrna złocona Warszawa po1931r.
złocona wew., srebro pr. 3 waga 132 g. wym. 11x8 cm. puncowana; w owalu 2, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej i M.W. Warszawa lata 30 ste. XX w.

400 zł

18-03-2019
Nowość
Srebro, pr. 3, stalowe ostrza; 24 sztuk (zestaw po 6 noży, widelców, łyżek, łyżeczek); waga netto srebra ok. 1070 g, z ostrzami 1380 g. Znakowanie: w owalu W, główka kobiety i 3, oraz FH (Hefra)- 800 i ostrza HEFRA stainless Poland. W pudełku, Sztućce,ni

4 500 zł

18-03-2019
Nowość
Świecznik srebrny. srebro, waga 267 g; wym; 23,5 x 9,3 x 9,3 cm., cechowany: RUDOLPH / BAUMANN; w owalu: …en? Polska, złotnik Baumann, lata 30-40. XIX w.

1 800 zł

18-03-2019
Nowość
ZAKRZEWSKI Włodzimierz (1916 Petersburg - 1992 Warszawa)
Pejzaż - SIEMIANY WIDOK Z OKNA Z ŁAWĄ I FOTELAMI , 1984
olej/płótno, wym. 54 x 65 cm.sygn. l.d.: W. ZAKRZEWSKI 1984 opisany na odwrocie: W. ZAKRZEWSKI 1984/52 /SIEMIANY WIDOK Z OKNA Z ŁAWĄ I FOTELAMI/ 54 x 65 / WZAKRZEWSKI

4 400 zł

16-03-2019
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
Żardiniera srebrna Wiedeń 1872 - 1920
patera srebro pr 3, szkło, waga 584gr wym. 20x27x18 cm. sygn; cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(Wiedeń) . Austro Węgry, Wiedeń lata 1872 – 1920

2 500 zł

26-11-2015

1 100 zł

12-09-2016

1 600 zł

16-01-2019
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

10-12-2018
Świecznik srebrny trójświecowy art deco Niemcy, Brema, Wilkens & Söhne., srebro próby 830, wys. 15 cm, szer. 25 cm, waga 220g. cechowane; znak firmy, półksiężyc, korona i 830 S nr.7365. lichtarz srebrny. Niemcy, Brema, Wilkens & Söhne.

950 zł

28-09-2018

1 100 zł

15-03-2018
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878

2 200 zł

08-12-2018
Świecznik srebrny Berlin, lata 1820 – 1830

2 300 zł

23-01-2019
srebro, pr. 13, waga 224 g, wys. 23 cm śr. podstawy 13,7 cm, cechowane; cecha probierni wiedeńskiej z próbą 13, literą A i rokiem 18??, w prostokącie Schiffer oraz orzeł dwugłowy w owalu., lichtarz srebrny. Wiedeń, złotnik Franz Schiffer (czynny 1832-1854

1 400 zł

17-10-2018
Świecznik srebrny Austria, lata 1867-1872
srebro, pr. 4(750), waga 278 g, wys. 27 cm śr. Cechowany w pięcioboku głowa Diany z cyfrą 4, monogram złotnika WL? oraz w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 4 cecha probierni warszawskiej. lichtarz srebrny Austria, lata 1867-1872

1 500 zł

16-10-2018
srebro pr. 84, wys.35 cm; waga 324 g; cechowany; w owalu L, głowa kobiety w kokoszniku, 84 oraz I.S. Lichtarz srebrny Warszawa, Izrael Szekman (czynny 1891-1939), lata 1908-1915

1 300 zł

19-11-2018
Świecznik platerowy WMF
plater na mosiądzu, wym.19x27x11,5cm. Niemcy, , firma Württembergische Metallwarenfabrik, 1 poł.. XX w.

400 zł

25-11-2016
Łyżka z sitkiem, Cesarstwo Rosyjskie, Mitawa, 1848
Srebro, próba 84, waga 61 g; dł.22,3 cm Puncowanie: w prostokącie WFW, Л.3./1848 - cecha probierza Zyg Ludwig Chrystian (Ryga),84 oraz w kartuszu głowa jelenia znak miejski Mitawy. Łotwa Mitawa (od 1918 - Jełgawa) 1848 r.

450 zł

26-06-2018
Łyżka z sitkiem XIX w. Rosja, Petersburg, 1863r.
srebro, próba 84, czerpak wewnątrz złocony śr.7 cm., waga 53 g, dł. 19cm. cechowana: w prostokącie A.M|1863|w prostokącie 84|i cecha w prostokącie A.K (do cukru pudru lub herbaty)

400 zł

11-10-2017
Łyżka srebrna półmiskowa Niemcy, lata 1888-1920
srebro, złocony pr.800, waga 52 g. dł. 20 cm cechowana.; znak warsztatowy / półksiężyc/ korona/ 800 oraz .Niemcy, lata 1888-1920

250 zł

20-03-2018
Łyżka srebrna półmiskowa Strzegom ok. 1850 r.
srebro złocone, waga 80g.dł.24,5 cm. cechowana w okręgu skrzyżowany miecz i klucz oraz monogram złotnika „IAL” Strzegom ok. 1850 r.

380 zł

18-01-2016
Łyżka srebrna pamiątkowa z Olsztyna
srebro pr. 800, czerpak emalia z zamkiem w Olsztynie (SCHLOSS ALLENSTEIN) , waga 14 g.dł.11,7 cm., cechowana;800, KFK

200 zł

12-10-2017
/29
liczba obiektów: 722