ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (730)
Dzbanek srebrny Warszawa, lata 1963-1986
Mlecznik srebrny , srebro pr.3 ,waga 140 g., wys.13 cm. , cechowany ; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz P8. mlecznik Polska, Warszawa, lata 1963-1986

530 zł

18-01-2019
Nowość
Kolia srebrna ORNO Warszawa lata 1963-1986
srebro próby 3 ; waga 34 g. cechowana; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO. Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego ORNO (czynna 1949-1989), lata 1963-1986

350 zł

18-01-2019
Nowość
Bransoletka srebrna ORNO Warszawa lata 1963-1986
srebro próby 800 ; waga 36g. śr. 18,5 cm. cechowana; w prostokącie ORNO i W, głowa kobiety w chuście i cyfra 800. Warszawa Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego ORNO (czynna 1949-1989), lata 80 te. XX w.

350 zł

18-01-2019
Nowość
Talerz srebrny USA, Rohe Island, Providence, Gorham, 1948r Srebro, próba sterling (925), waga 301 g, śr.27 cm. Puncowanie: GORHAM STERLING 493, 8

730 zł

17-01-2019
Nowość
Srebro, pr. 3, stalowe ostrza; 30 sztuk (zestaw po 6 noży, widelców, łyżek, łyżeczek do herbaty i kawy); waga netto ok. 1120 g, z ostrzami 1360 g. Znakowanie: w owalu W, główka kobiety i 3, oraz FH (Hefra)- 800 i ostrza HEFRA stainless Poland. w pudełku

4 200 zł

17-01-2019
Nowość
srebro próby 2 ; dł.16,5 cm. 6szt. waga 181 g. cechowane na ostrzach POGORZELSKI w prostokącie, znak warsztatowy – łeb łosia, oraz w ściętym owalu 3/ główka w chustce zwrócona w prawo/ W – punca probierni warszawskiej. Warszawa, firma Jana Pogorzelskiego

700 zł

16-01-2019
Nowość

1 600 zł

16-01-2019
Nowość
Uchwyt do porcjowania mięsa Paryż pocz. XX w.
srebro pr 950, stal, uchwyt do przytrzymania mięsa z zaciskiem (dł.21,5cm) waga139g. etui Francja, pocz. XX w.

400 zł

14-01-2019
Nowość
srebro pr. `950`, stal, waga: 250g, składający się z widelca z ruchomą podpórką (dł.28,5 cm), noża 33,5 cm. etui Sztućce do dziczyzny Francja, koniec XIX w.

890 zł

14-01-2019
Nowość
Srebro, złocone, próba 84, waga 50 g; wys.7 cm, śr.6 cm. Puncowanie: , w owalu 84, głowa w kokoszniku, AB - monogram probierza Andrzeja Wyrzykowskiego, ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachoder -złotnik . Kubek kiduszowy Rosja Kijów lata 1908-1917

450 zł

14-01-2019
Nowość
Srebro, próba 84, waga 158 g, wys.4,4 cm.(10cm), śr.11 cm. Puncowany: monogram probierza B.C z datą 1862 i próbą 84, zna miejski Św.Jerzy, monogram złotnika ИA., cukiernica koszykowa. Rosja, Moskwa, probierz Wiktor Sawinkow(1855-1888),1862r

850 zł

14-01-2019
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
Żardiniera srebrna Wiedeń 1872 - 1920
patera srebro pr 3, szkło, waga 584gr wym. 20x27x18 cm. sygn; cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(Wiedeń) . Austro Węgry, Wiedeń lata 1872 – 1920

2 500 zł

26-11-2015

1 100 zł

12-09-2016
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

10-12-2018
Świecznik srebrny trójświecowy art deco Niemcy, Brema, Wilkens & Söhne., srebro próby 830, wys. 15 cm, szer. 25 cm, waga 220g. cechowane; znak firmy, półksiężyc, korona i 830 S nr.7365. lichtarz srebrny. Niemcy, Brema, Wilkens & Söhne.

950 zł

28-09-2018

1 100 zł

15-03-2018
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878

2 200 zł

08-12-2018
srebro, pr. 13, waga 224 g, wys. 23 cm śr. podstawy 13,7 cm, cechowane; cecha probierni wiedeńskiej z próbą 13, literą A i rokiem 18??, w prostokącie Schiffer oraz orzeł dwugłowy w owalu., lichtarz srebrny. Wiedeń, złotnik Franz Schiffer (czynny 1832-1854

1 400 zł

17-10-2018
Świecznik srebrny Austria, lata 1867-1872
srebro, pr. 4(750), waga 278 g, wys. 27 cm śr. Cechowany w pięcioboku głowa Diany z cyfrą 4, monogram złotnika WL? oraz w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 4 cecha probierni warszawskiej. lichtarz srebrny Austria, lata 1867-1872

1 500 zł

16-10-2018
srebro pr. 84, wys.35 cm; waga 324 g; cechowany; w owalu L, głowa kobiety w kokoszniku, 84 oraz I.S. Lichtarz srebrny Warszawa, Izrael Szekman (czynny 1891-1939), lata 1908-1915

1 300 zł

19-11-2018
Świecznik platerowy WMF
plater na mosiądzu, wym.19x27x11,5cm. Niemcy, , firma Württembergische Metallwarenfabrik, 1 poł.. XX w.

400 zł

25-11-2016
Łyżka z sitkiem, Cesarstwo Rosyjskie, Mitawa, 1848
Srebro, próba 84, waga 61 g; dł.22,3 cm Puncowanie: w prostokącie WFW, Л.3./1848 - cecha probierza Zyg Ludwig Chrystian (Ryga),84 oraz w kartuszu głowa jelenia znak miejski Mitawy. Łotwa Mitawa (od 1918 - Jełgawa) 1848 r.

450 zł

26-06-2018
Łyżka z sitkiem XIX w. Rosja, Petersburg, 1863r.
srebro, próba 84, czerpak wewnątrz złocony śr.7 cm., waga 53 g, dł. 19cm. cechowana: w prostokącie A.M|1863|w prostokącie 84|i cecha w prostokącie A.K (do cukru pudru lub herbaty)

400 zł

11-10-2017
Łyżka srebrna półmiskowa Niemcy, lata 1888-1920
srebro, złocony pr.800, waga 52 g. dł. 20 cm cechowana.; znak warsztatowy / półksiężyc/ korona/ 800 oraz .Niemcy, lata 1888-1920

250 zł

20-03-2018
/30
liczba obiektów: 730