ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (775)
Wazon szklany, Moser Karlsbad

1 300 zł

13-09-2019
Nowość
szkło lane w odcieniu niebieskim wym: 11,5(8,5)x30,5x13 cm. Polska, Huty Szkła J. Stolle "Niemen" lata 30 te. XX w.

390 zł

13-09-2019
Nowość
LAMPA NAFTOWA SECESYJNA, Majolika
Lampa naftowa, Secesja, Majolika, szkło mleczne, średnica klosza 20 cm. ; zbiornik szklany , mosiądz, wys. całk. 59 cm sprawna pocz XX w.

1 200 zł

13-09-2019
Nowość
Taca platerowa Fabryka Wolska Warszawa po1885 r.
Tacka posrebrzana, plater, wym. 29 cm. ( z uchwytem 35cm.)x21 cm. cechowana; z koroną FABR.WOLSKA POD/ WARSZAWĄ/ nr modelu 1410. Warszawa, Fabryka Wolska (czynna 1885 - po 1906, 1939?), XIX/XX w.

950 zł

13-09-2019
Nowość
Taca platerowa Warszawa, Norblin , lata 1897-1914
Taca posrebrzana , plater, drewno ; wym. x.52 cm.( z uchwytem 61cm.)x42 cm., cechowana w owalu; NORBLIN i Ska / Galw. / WARSZAWA/A i nr 2115 oraz BM 53 c/m.; Warszawa, Norblin , lata 1897-1914

1 300 zł

13-09-2019
Nowość
plater, drewno ; wym. 39 cm.( z uchwytem 47cm.)x29,5 cm., cechowana w owalu; NORBLIN i Ska / Galw. / WARSZAWA/A i nr 2115 oraz BM 38 c/m.; Warszawa, Norblin , lata 1897-1914

1 300 zł

12-09-2019
Nowość
Patera srebrna art deco, Gmünd, Gottlieb Kurz, ok. 1930 Srebro próby 830,; waga: 150 g; wym. 3 cm, śr. 20 cm. Puncowana: korona, półksiężyc, 830, w kartuszu GK nad krzyżem. Niemcy, Gmünd, Gottlieb Kurz, ok. 1930

600 zł

12-09-2019
Nowość
Srebro, próba 3, drewno czernione, waga 208 g, wym. 9x12,5 x11 cm. Puncowanie: , 3, głowa w chuście, K cecha probierni krakowskiej i BJ. Polska, Kraków, Józef Baran, 1931-1939

2 900 zł

12-09-2019
Nowość
Para bombonierek srebrnych z różą
Para pudełek srebrnych z różą , srebro złocone wewnątrz próby 900, wys 8 cm. , śr.7,5 cm. waga 183 g. cechowane MY 900

700 zł

11-09-2019
Nowość
Plater, wys18 cm. szer.16 cm. gł. 5 cm., sygnowany: w owalu wokół sześcioramiennej gwiazdki B.HENNEBERG WARSZAWA, oraz nr. modelu 2662. Nożyki do owoców Fraget, plater,N , Plaque, dług. nożyka: 16 cm;

1 200 zł

11-09-2019
Nowość
Tacka , srebro, pr.800 wym. 19x30,5 cm. waga 293 g. ręcznie kuty, puncowana; półksiężyc, korona , 800 i znak warsztatowy, HANDGEHAMMERT oraz RING. Niemcy, Schwabisch Gmünd, firma Hugo Bohm po 1888r.

950 zł

10-09-2019
Nowość
Patera srebrna Mannheim, Carl Heisler po 1888 r.
Srebro próby 800,; waga: 390 g; wym. 5x29,5x21 cm, Puncowana: w trójkącie 3 gwiazdki, C.Heisler, korona, półksiężyc, 800, Mannheim, firma Carl Heisler, k. XIX w.

1 400 zł

10-09-2019
Nowość
Wazon srebrny Włochy, Aleksandria lata 1944-1968
srebro pr. 800, waga 855 g., wys. 30cm. cechowany; znak firmowy, 376AL oraz 800. Włochy, Aleksandria lata 1944-1968.

2 700 zł

09-09-2019
Nowość
Wazon srebrny XX w.
Wazon srebrny, srebro pr.800,złocony wewnątrz, waga 292 g., wys. 22 cm.

930 zł

09-09-2019
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
Żardiniera srebrna Wiedeń 1872 - 1920
patera srebro pr 3, szkło, waga 584gr wym. 20x27x18 cm. sygn; cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(Wiedeń) . Austro Węgry, Wiedeń lata 1872 – 1920

2 500 zł

26-11-2015

1 100 zł

12-09-2016

1 600 zł

16-01-2019
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

10-12-2018

1 100 zł

15-03-2018

800 zł

02-04-2019

550 zł

02-04-2019
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878

2 200 zł

08-12-2018
Świecznik srebrny Berlin, lata 1820 – 1830
Lichtarz srebrny. Srebro, waga: 597 g., wys. 33,5 cm; podstawa 10,8 cm, Puncowany: w prostokącie GWH, w kole A, wężyk probierczy oraz w kole stojący niedźwiedź z literą K; Berlin 1 poł. XIX w.

2 300 zł

23-01-2019
srebro, pr. 13, waga 224 g, wys. 23 cm śr. podstawy 13,7 cm, cechowane; cecha probierni wiedeńskiej z próbą 13, literą A i rokiem 18??, w prostokącie Schiffer oraz orzeł dwugłowy w owalu., lichtarz srebrny. Wiedeń, złotnik Franz Schiffer (czynny 1832-1854

1 400 zł

17-10-2018
/31
liczba obiektów: 775