Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Znaleziona galeria
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Grodzka 17
09-402 Płock
506 048 959
galeriagrodzka@poczta.onet.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (492)
Puderniczka
srebro pr. 800 śr. 8 cm
13-07-2019
Nowość
Puderniczka
srebro pr. 3 śr. 8,5 cm
13-07-2019
Nowość
Puderniczka
srebro pr. 3 śr. 8,5 cm
13-07-2019
Nowość
Puderniczka
srebro pr. 3 waga 110g szer. 8 cm gł. 8 cm wys. 0,6 cm
13-07-2019
Nowość
Papierośnica
Firma SEMIA (Dawid Siematycz) srebro pr. 2; wprasowana złota folia waga 150g szer. 11 cm gł. 7,8 cm wys. 1 cm
13-07-2019
Nowość
Papierośnica
srebro pr. 3 waga 105g szer. 9,7 cm gł. 6 cm wys. 1 cm
13-07-2019
Nowość
Papierośnica
srebro pr. 84 waga 450g szer. 10,5 cm gł. 7,5 cm wys.1 cm
13-07-2019
Nowość
Papierośnica
srebro pr. 3 waga 100 g szer. 9 cm gł. 6,8 cm wys. 1,2 cm
13-07-2019
Nowość
Papierośnica
srebro pr. 84 waga 150g szer. 11,7 cm gł. 6,7 cm wys. 1,2 cm
13-07-2019
Nowość
Żyrandol
szkło lata 50-60 XX w. dł. 54 cm śr. 55 cm

1 500 zł

30-04-2013
Żyrandol
brąz złocony 4 ćwierć XIX w. wys. 103 cm śr. 42 cm

15 000 zł

30-11-2012
Żyrandol
brąz złocony przełom XIX/XX w. wys. 110 cm szer. 55 cm
07-10-2017
Żyrandol
brąz złocony przełom XIX/XX w. wys. 90 cm śr. 80cm

9 000 zł

23-12-2009
Żyrandol
brąz pocz. XX w. wys. 75 cm śr. 65 cm

6 500 zł

03-07-2007
Żylski Jan (1882-1952)
"Płaskorzeźba" szkoła zakopiańska drewno orzechowe 45 x 30 cm
12-07-2018
Żydowscy małżonkowie, 1930
glinka barwiona, glazurowana sygnowana na spodzie czarną farbą: S H/19 (gwiazda Dawida) 30 wys, 18,5 cm
25-02-2018
Żardinierka
art deco projekt J. Keilowa mosiądz srebrzony wys. 8,5 cm śr. 13,5 cm
09-05-2019
Żardiniera secesyjna
szkło, brąz złocony ok. 1900 rok wys. 49,5 cm śr. 27,5 cm
09-05-2019
Żardiniera
Norblin metal srebrzony, szkło wys. 14 cm szer. 47 cm gł. 17 cm

3 500 zł

12-03-2015
Żardiniera
Plewkiewicz stop cynowy, srebrzony ok.1900 rok wys. 20 cm dł. 58 cm szer. 30 cm
22-12-2018
Żardiniera
szko Kralik , metal srebrzony 1 ćw. XX w. wys. 13,5 cm śr. 21 cm
22-12-2018
Świeczniki-para
brąz, szkło Bohemia I połowa XIX w. wys. 25 cm

2 500 zł

04-05-2011
Świeczniki - para
srebro pr. 3 ok. 1920 waga 390 g wys. 28,5 cm

3 500 zł

12-10-2009
Świeczniki
Anglia srebro waga 505g kon. XVIII w. wys. 11 cm śr. podstawy 14,5 cm (sztuk 2)

3 500 zł

24-01-2014
Świecznik art deco
lata 20. XX w. kość, drewno hebanowe wys. 8 cm szer. 24 cm
12-07-2018
/20
liczba obiektów: 492
Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl