Galeria Dyląg
św. Tomasza 22
31-027 Kraków
501 011 103
galeria@dylag.pl
pon. - pt.: 12.00-18.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (18)
KIERSKA-HOFFMANN Ewa (ur. 1923)
"Martwa natura" , 1982
olej/płótno, 54,5 x 45,5 cm, sygn. na odwrociu: 'X.1982 / E. Kierska'
Reprodukowany w: "Kachō-ga. Obrazy kwiatów i ptaków w sztuce Japonii", katalog wystawy, 21.09-31.12.2016 Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, nr kat. 314, s. 367.

6 500 zł

10-01-2019
KONECKA-GRZYBOWSKA Krystyna (1924-2017)
"Kompozycja" , 1961
monotypia, 67,5 x 50,5 cm, sygn. na odwrociu 'Konecka-Grzybowska 1961'

2 800 zł

03-01-2019
"Kompozycja" , 1961
monotypia, 67 x 50,5 cm, sygn. na odwrociu 'Konecka-Grzybowska 1961'

2 800 zł

03-01-2019
"Kompozycja" , 1961

2 800 zł

03-01-2019
"Kompozycja" , 1961
monotypia, 51 x 68 cm, sygn. na odwrociu 'Konecka-Grzybowska 1961'

2 800 zł

03-01-2019
"Kompozycja" , 1961
monotypia, 66 x 50,5 cm, sygn. na odwrociu 'Konecka-Grzybowska 1961'

2 800 zł

03-01-2019
"Kompozycja" , 1961
monotypia, 50,5 x 67,5 cm, sygn. na odwrociu 'Konecka-Grzybowska 1961'

2 800 zł

03-01-2019
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
"Widok na krużganki wawelskie"
ołówek, kredka/papier, 33 x 25,2 cm., niesygn.
Literatura:
Reprod. w katalogu wystawy: Leon Wyczółkowski – Prace na papierze z kolekcji Włodzimierza Kaweckiego. Galeria Dyląg - 12 VI– 6 VII 2018.

11 000 zł

20-06-2018
"Trębacz"/"Wołczesk wieś – Cmentarze" (praca... , 1916
ołówek/papier, 23,5 x 33,2 cm, niesygn.
Literatura:

11 000 zł

20-06-2018
"Stary dąb"
ołówek, kredka/papier, 32,5 x 23 cm., niesygn.
Literatura:

9 000 zł

20-06-2018
"Stary dąb"
tusz lawowany/papier, 30,5 x 27,8 cm., sygn. l. d.
Literatura:

12 000 zł

20-06-2018
"Spichlerz Ulanowskich w Kazimierzu n. Wisłą" , 1920
litografia, 35,5 x 45 cm., sygn. l. d.
Literatura:

9 000 zł

20-06-2018
"Sosna i mogiły. Wołczesk." , 1916
pastel, węgiel/papier, 78 x 64,5 cm, sygn. i dat. p.d.
Literatura:

45 000 zł

20-06-2018
"Samotna sosna", Ojców
kredka/papier, 51 x 36,7 cm., sygn. p. d.
Literatura:

12 000 zł

20-06-2018
"Rybak naprawiający sieci" – z teki ukraińskiej , 1912
litografia, 32,5 x 43,2 cm, sygn. p. d.
Literatura:

8 000 zł

20-06-2018
"Dęby rogalińskie" , 1926
kredka litograficzna/bibuła, 39 x 28 cm. niesygn.
Literatura:

12 000 zł

20-06-2018
JANIKOWSKI Mieczysław Tadeusz (1912 - 1968)
"Kompozycja" , 1948
olej/płótno, 63 x 81 cm, sygn. na odwrociu (pieczątka) 'MT. JANIKOWSKI'
Obraz reprodukowany w katalogu: Mieczysław Tadeusz Janikowski (1912-1968): wystawa monograficzna, Kraków - Bydgoszcz - Poznań - Warszawa, 1986-87, nr kat. I. 150, s. 64

8 500 zł

03-01-2019
GRZYBOWSKI Zbigniew (Kraków, 1926-2012, Kraków)
"Okno I" , 1980
akryl/płótno, 92 x 72 cm, sygn. na odwrociu: 'ZBIGNIEW GRZYBOWSKI / KRAKÓW - DIETLA 50/10 / "OKNO I" 1980 / 92x72 cm / akryl

12 000 zł

10-01-2019
liczba obiektów: 18